۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » فرهنگی » مناسبت ها
  • شناسه : 2504
  • 28 سپتامبر 2019 - 11:27
  • 193 بازدید
  • ارسال توسط :
۵۰۰۰ مسجد استان اصفهان در طرح قرارگاه مهر و امید شرکت می‌کنند

۵۰۰۰ مسجد استان اصفهان در طرح قرارگاه مهر و امید شرکت می‌کنند

رئیس مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان گفت: بیش از ۵ هزار مسجد در سطح استان در طرح مساجد قرارگاه مهر و امید نام نویسی کرده‌اند. به گزارش روابط عمومی مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از خبرگزاری تسنیم از اصفهان، سردار جواد استکی عصر امروز در همایش […]

رئیس مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان گفت: بیش از ۵ هزار مسجد در سطح استان در طرح مساجد قرارگاه مهر و امید نام نویسی کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از خبرگزاری تسنیم از اصفهان، سردار جواد استکی عصر امروز در همایش یاوران معروف اصفهان اظهار داشت: بیش از ۵ هزار مسجد در سطح استان در طرح مساجد قرارگاه مهر و امید نام نویسی کرده‌اند.

وی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس افزود: رهبری داعیانه امام خمینی(ره) و پیش‌بینی‌های ایشان از استراتژی‌های نظامی عراقی‌ها موجب شد حصر آبادان شکسته شود.

رئیس مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان افزود: ایشان به خوبی می‌دانستند اگر آبادان به دست رژیم بعثی عراق می‌افتاد، امکان آزادسازی خرمشهر وجود نداشت. همچنین احتمال انحصار شمال خلیج فارس نیز بالا می‌رفت اما با فرمان امام خمینی(ره) حصر آبادان شکسته شد تا امنیت خلیج فارس حفظ شود.

وی خاطرنشان کرد: در مجمع سالانه سازمان ملل متحد، رئیس جمهوری آمریکا باز هم یاوه‌گویی‌هایی علیه جمهوری اسلامی انجام داده است اما باید به این نکته توجه کرد که تمامی ستمکاران سرنوشتی جز مرگ و نابودی ندارند و اکنون تمامی ظالمان در تمامی اعصار در خاک‌های خود پوسیده‌اند. این سرنوشتی است که ترامپ انتظار آن را می‌کشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*